fbpx
MENU
Mieścimy się w Warszawie,

Pracujemy na całym Świecie.

Reportaż fotografia/film

O reportażu...

Fotografując każde wydarzenie, staramy się skoncentrować na tym, co wydaje się - jest najważniejsze w fotografowaniu ludzi - ich wzajemnych relacjach. W dniu ślubu wszystko jest interesujące: powitania, pożegnania, podanie dłoni i uściski naszych bliskich. Każde z tych małych wydarzeń koresponduje ze sobą, tworząc pełną opowieść. Jako fotografowie "decydujemy" się na TEN moment, kadr i kompozycję. Radość z pojętych decyzji i udanych klatek, oraz sporadyczne muśnięcia frustracji - to stałe elementy naszej pracy, nasze emocje. Bo przeżywamy to wspólnie z naszą parą i wspólnie tworzymy fotografie.

Marta i Piotr

Opinie Naszych Klientów

MARTA & MARCIN, lipiec 2020r.

Jesteśmy zachwyceni! Piotr przygotowywał dla nas zarówno reportaż ślubny, jak i film upamiętniający ten wyjątkowy dzień. Otrzymaliśmy materiały i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że są najpiękniejsze jakie do tej pory widzieliśmy. Sama współpraca podczas tego dnia była przyjemna i przebiegała w świetnej atmosferze!

MARIKA & PIOTR, lipiec 2020r.

"Z całego serca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wykonany przez Panią Martę reportaż ślubny. Mieliśmy okazję przeżyć ten dzień jeszcze raz. Zdjęcia pokazują najpiękniejszą historię, uchwycone łzy, szczere uśmiechy i złapane piękne chwile. Pani Marta podczas całego ślubu oraz przyjęcia była totalnie niewidoczna, nasi goście byli zachwyceni jej pracą. A efekty przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Martą i Panem Piotrem. Niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie, rewelacyjny kontakt i pasja do swojej pracy."

ADA & SEBASTIAN, maj 2019r.
"...Życzę każdej młodej parze takiej współpracy jaką mieliśmy z Piotrem. Piotr zawsze służył dobrą radą i profesjonalnym podejściem do każdego tematu. Zdjęcia mają niepowtarzalny klimat, uchwycony został każdy ważny moment, obróbka jest piękna, delikatna, wspaniałe kolory. Gorąco polecam, gwarancja świetnej roboty i zachwycających efektów końcowych..."

PAULINA & MATEUSZ, październik 2020r.
"Zdjęcia są przepiękne!
Wczoraj po otrzymaniu oglądaliśmy je do 2 w nocy, dzisiaj oglądam je już drugi raz i obejrzymy jeszcze przynamniej jeden z rodzicami. Jesteśmy zachwyceni, że po pierwsze pięknie wyglądamy, po drugie zdjęcia są wykonane w najlepszych momentach. Po prostu super. Marta zawsze była tam gdzie trzeba."

Zamknij