fbpx
MENU
Mieścimy się w Warszawie,

Pracujemy na całym Świecie.

Reportaż fotografia/film

Fotografując każde wydarzenie, staramy się skoncentrować na tym, co wydaje się - jest najważniejsze w fotografowaniu ludzi - ich wzajemnych relacjach. W dniu ślubu wszystko jest interesujące: powitania, pożegnania, podanie dłoni i uściski naszych bliskich. Każde z tych małych wydarzeń koresponduje ze sobą, tworząc pełną opowieść. Jako fotografowie "decydujemy" się na TEN moment, kadr i kompozycję. Radość z pojętych decyzji i udanych klatek, a nawet sporadyczne muśnięcia frustracji - to stałe elementy naszej pracy, nasze emocje. Bo przeżywamy to wspólnie z Wami i wspólnie tworzymy fotografie.

Samo złoto. W pracy zaraża dobrym nastrojem i pozytywnym nastawieniem. Wrażliwość, dostrzeganie detali i ogromna pracowitość pozwala tej drobnej osobie zawsze być w centrum wydarzeń, gotową na uchwycenie emocji.

Miłośnik (prawie) wszystkiego, co amerykańskie. To przez filmy. Nieistotne, czy w danej chwili fotografuje, czy "kameruje".
To, co przeżywamy w kinie stara się przenieść do domowego zacisza.

"Kolorowe" to podobno "czarno-czarne". Rzekomo nic, nigdy nie jest zbyt duże. Dba, aby filmowe wspomnienia cieszyły naszych widzów.

Najmłodszy członek naszego teamu. Zajmuje się obróbką, pomaga przy wszystkim. Często staje po drugiej stronie obiektywu.

Zapraszamy do

współpracy!

Niebawem uzupełnimy całą treść. Mieliśmy wirusa, który zainfekował pliki. Stronę stawiamy od nowa :)

Zamknij