fbpx
MENU
Reportaż ślubny
Mieścimy się w Warszawie,

Pracujemy na całym Świecie.

Reportaż fotografia/film

Fotografując i filmując każde wydarzenie, staramy się skoncentrować na tym, co wydaje się - jest najważniejsze w fotografowaniu ludzi - ich wzajemnych relacjach.

O nas

Samo złoto. W pracy zaraża dobrym nastrojem i pozytywnym nastawieniem. Wrażliwość, dostrzeganie detali i ogromna pracowitość pozwala tej drobnej osobie zawsze być w centrum wydarzeń, gotową na uchwycenie emocji.

Miłośnik (prawie) wszystkiego, co amerykańskie. To przez filmy. Nieistotne, czy w danej chwili fotografuje, czy "kameruje".
To, co przeżywamy w kinie stara się przenieść do domowego zacisza.

"Kolorowe" to podobno "czarno-czarne". Rzekomo nic, nigdy nie jest zbyt duże. Dba, aby filmowe wspomnienia cieszyły naszych widzów.

O naszej pracy

Fotografia ślubna

W dniu ślubu wszystko jest interesujące: powitania, pożegnania, podanie dłoni i uściski naszych bliskich. Każde z tych małych wydarzeń koresponduje ze sobą, tworząc pełną opowieść. Jako fotografowie “decydujemy” się na TEN moment, kadr i kompozycję. Radość z pojętych decyzji i udanych klatek, a nawet sporadyczne muśnięcia frustracji – to stałe elementy naszej pracy, nasze emocje.

Filmowanie

Naszą drugą pasją do tworzenia jest filmowanie. Filmy tworzymy w sposób spójny z reportażem fotograficznym. Szukamy momentów, nie tylko tych oczywistych, jak przysięga, wyjście z kościoła, pierwszy taniec czy first look. Dla nas ważne są też te zwykłe, codzienne chwile, kiedy mama biega z żelazkiem, tata wzrusza się na widok córki w sukni ślubnej, czy Pan Młody spędza swoje ostatnie chwile stanu kawalerskiego, grając z kumplami na PlayStation. To, jak Wy spędzicie ten dzień ma wpływ na Wasz film ślubny. Bo przeżywamy to wspólnie z Wami i wspólnie tworzymy dla Was tą szczególną pamiątkę.

Fotografia i film ślubny

Fotografia ślubna

Zapraszamy do

współpracy!

Bardzo chętnie Cię poznamy i dowiemy się o tym Waszym wyjątkowym i wymarzonym dniu.

Zamknij